• Okna

  W każdym z systemów przez nas oferowanych gwarantujemy najwyższej jakości drewno, z którego precyzyjnie przygotowujemy trójwarstwową klejoną kantówkę. więcej
 • Drzwi wewnętrzne

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. więcej
 • Drzwi zewnętrzne

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. więcej
 • Meble ogrodowe

  Nasze meble to produkty najwyższej jakości, wykonane są z litego drewna dębowego. więcej
 • Meble do wnętrz

  Nasze meble to produkty najwyższej jakości, wykonane są z litego drewna dębowego. więcej
slide_okna

Build a house and architect tools

Filjan okna to doświadczony eksporter stolarki drewnianej i PVC. Oferujemy kompleksową i szybką realizację zamówień. Gwarantujemy wysoką jakość produktów dopasowanych do wymogów klientów. Konkurencyjne ceny oraz rzetelna i szybka obsługa pozwolą Państwu dokonać trafnego wyboru produktów z naszej oferty.

W ofercie posiadamy także wysokiej klasy meble dębowe z drewna litego. Dokładnie wyselekcjonowane drewno, oryginalne wzornictwo oraz niepowtarzalny styl, znakomicie wpasują się w Państwa ogród, kuchnię czy salon.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyróżnia nas:

Jakość: starannie dobrane materiały gwarantują najwyższą jakość produktów finalnych. Najwyższa jakość dotyczy zarówno produkcji jak i ewentualnego montażu.

Terminowość: w dobie dzisiejszego pośpiechu, znając problemy wynikające z opóźnień realizacji, gwarantujemy terminowość przy dostawie oraz montażu.

Styl: Wszystkie produkty proponowane przez nas, cechuje staranność wykonania, estetyka oraz styl, który trafia w najbardziej wymagające gusta.

Elastyczność: wychodząc naprzeciw wymaganiom wszystkich Klientów, a także różnorodności budynków, oferujemy elastyczność i zróżnicowanie w przygotowaniu produktów.

Fachowość i doświadczenie: Jesteśmy firmą z doświadczeniem w sprzedaży i montażu zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszechstronna praktyka naszej firmy jest gwarantem zadowolenia i bezpieczeństwa Klientów.